top English version

Strona główna > O stronie

Informacje o stronie

      Niniejsza strona w szerokim zakresie oparta została na pracy magisterskiej z Elektronicznego Przetwarzania Informacji (kierunek Kulturoznawstwo), przygotowanej pod kierunkiem dr Izabeli Gatkowskiej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autorem oryginalnej wersji pracy był Krzysztof Marzec,  były długoletni tancerz Zespołu "Słowianki" aktualnie współprowadzący agencję reklamową Deva Group.

     Serwis jest obecnie prowadzony przez ZPiT Słowianki UJ, administratorem serwisu jest pracownik Zespołu Bartłomiej Gorzkowski. Od strony technicznej serwisem administruje firma Deva Group. Zarówno przekazanie strony jak i jej administracja techniczna odbywa się non-profit.

Prawa autorskie

   Wszelkie prawa do strony internetowej oraz jej zawartości, w tym prawo autorskie i prawo własności baz danych stanowią własność Zespołu lub autora.

   Autorami zdjęć zamieszczonych w foto galerii są: Jan Zych, Henryk Wolff-Zdzienicki, Marek Wolff-Zdzienicki. Autorem zdjęć pary łowickiej zamieszczonej na stronie głównej  i podstronach jest Konrad Kosecki.

   Bez zgody Zespołu i autorów zabrania się kopiowania, reprodukcji, publikacji, zapisywania na dyskach, wysyłania, emisji lub transmisji jakichkolwiek tekstów, obrazów, grafiki, przycisków, ikon, zdjęć w całości lub ich fragmentów oraz jakichkolwiek kompozycji tychże elementów, a także kodów źródłowych, z wyłączeniem tych udostępnionych do pobierania bez ograniczeń.

 powrót | strona główna